popuparchitect.com Jak zarabiać na Putincoinie, Trumpcoinie i innych kryptowalutach? - Kasa z neta

Cześć! To będzie krótki ale bardzo treściwy poradnik jak zacząć stawiać swoje pierwsze kroki na giełdzie kryptowalut! Będę wypisywał wszystko w krokach bo wiem, że wam tak łatwiej! 🙂

 

mcjM9xI

 

1. Na samym poczatku zakładamy konto na BITBAY aby móc zakupić BTC za które będziemy zakupywać inne kryptowaluty. Tutaj już napisałem wcześnniej poradnik jak się tam zarejestrować i zakupić bitcoiny więc ZOBACZ : http://kasazneta.eu/jak-zarabiac-na-kryptowalucie-bitcoin-przeczytaj/

2. Rejestrujemy się na giełdzie Yobit! Kliknij w banner poniżej i załóż bezpłatne konto. Tam będziemy już za kupione na bitbay btc kupywać inne krpytowaluty!

pobrane (2)

https://yobit.io/?bonus=KXayE

3. To jest już nas trzeci krok i prawie ostatnio bo gdy mamy już konto na bitbay z bitcoinami oraz konto na giełdzie to musimy teraz przesłać bitcoiny z bitbay do giełdy YoBit. W tym celu logujemy się na giełdę, u góry wybieramy zakładkę „Wallets” i naciskamy „+” koło BTC. Następnie pojawia nam się adres portfela na który musimy wysłać nasze btc z bitbay. Teraz logujemy się na konto Bitbay i wybieramy zakładkę po lewej „Moje Konto”  i koło BTC dajemy tym razem WYPŁAĆ podajemy kwotę i adres tego portfela z YOBIT!

4. Analiza kryptowalut

Tutaj już musisz zdać się na swoją intuicję lub napisać do mnie na fb <KLIK> . Musisz obserwować kiedy np. Putincoin spada do np.   0.00001389 a sprzedać go jak będzie np. 0.00002389 🙂 Ja od wczoraj zarobiłem już ponad 500 zł a sam siedzę w tym niedługo 🙂 Oczywiście służę pomocą wyżej podałem FB, można kontaktować się też mailowo.

Komentarz do “Jak zarabiać na Putincoinie, Trumpcoinie i innych kryptowalutach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *