popuparchitect.com TheAdsTEAM - Kasa z neta

TheAdsTeam – RevShare z Zewnętrznym Finansowaniem

TheAdsTEAM to najnowsza platforma reklamowa RevShare. Udało jej się zaliczyć bardzo udany debiut. Od startu platformy, który miał miejsce 14 października 2016 roku  do dnia 10 grudnia zarejestrowało się aż 23 000 osób, średnio 300 osób dziennie! Jest to bez wątpienia świetny wynik, które uzyskują tylko czołowe platformy RevShare. Udany start i ciągły wzrost popularności nie jest wynikiem przypadku a ciężkiej pracy dwóch transparentnych i wykształconych administratorów, którzy znani są w branży marketingu Internetowego od lat. Ich doświadczenie pozwoliło im stworzyć platformę RevShare, która jest już na tyle dopracowana i przemyślana, że może stać się w przyszłości jednym z najlepszych RevShare na rynku, przede wszystkim dlatego, że już posiada zewnętrzne finansowanie.

Dzienne naliczenia w zależności od wartości AdPacków wynoszą 2-2,5%. Cała strona jest oparta na podobnym skrypcie co My24HourIncome, mamy tutaj kilka zmian i różnic, przede wszystkim w zabezpieczeniach, co doświadczyliśmy kilka tygodni temu, kiedy to inne platformy RevShare zostały okradzione przez hakerów, a TAT jako jedyna z zaatakowanych platform nie została zhakowana.

Sama obsługa jest dużo prostsza niż w My24.  Aby uczestniczyć w dziennych naliczeniach z zysków firmy (Revenue Sharing) musimy obejrzeć 10 reklam na dobę. W programie mamy trzy rodzaje AdPacków, które w zależności od ceny, mają różne naliczenia i oferują nam różną liczbę reklam do wyświetlenia. Sami decydujemy, które AdPacki kupujemy, nie ma tutaj progów i konieczności zakupu AdPacków od tych o najmniejszej wartości. W programie nie ma przymusu reinwestycji swoich zarobków, natomiast jest przymus inwestycji prowizji z poleconych w zakup AdPacków. W programie limit wypłaty dziennej wynosi 300$ co jest fantastyczną wiadomością, gdyż poprawi to stabilność działania platformy. Limit zostanie prawdopodobnie zwiększony, ale będzie to miało miejsce gdy TheAdsTeam uzyska pełną stabilizację finansową.

Znalezione obrazy dla zapytania futurenet button

Ceny AdPacków

Do dyspozycji, mamy 3 rodzaje AdPacków od 10$ do 50$, które generują nam różny zwrot z zakupów i mają inne naliczenia dzienne.

Adpacki theAdsTeam

Procesory płatnicze, które obsługują TheAdsTEAM

TheAdsTEAM obsługiwane jest przez trzy procesory płatnicze oraz przez BTC.
procesory-platnicze-2

* limit wyplat dzienny: 300$ ($9000 miesięcznie – może zostanie podniesiony)

System rekomendacji w TheAdsTEAM

Prowizje wypłacane są z pięciu poziomów:

  • 1 Poziom – 8%
  • 2 Poziom – 2%
  • 3 Poziom – 1%
  • 4 Poziom – 1%
  • 5 Poziom – 1%.

Dodatkowo za posiadanie odpowiedniej ilości AdPacków
i bezpośrednich poleconych możemy otrzymać nagrody:

Leadership rank theadsteam - zulcinski.pl

Finansowanie zewnętrzne w TheAdsTeam

Tutaj przechodzimy do najistotniejszego powodu, dla którego powinieneś zainteresować się tą platformą. TheAdsTeam od samego początku zabiega o zewnętrzne finansowanie. Został wdrożony program Affilacyjny z firmami, których logo widzisz poniżej. W ciągu kilku dni zostanie uruchomiona platforma sprzedażowa TheAdsTeamShopping. Dzięki programowi afiliacyjnemu, wszystkie zakupy zrobione za pośrednictwem TheAdsTeamShopping, będą dodatkowym zyskiem.

screenshot-theadsteam-com-2016-11-02-09-55-15

Zabezpieczenia Platformy reklamowej TheAdsTeam

Platforma TheAdsTeam jest administrowany przez jednego z właścicieli Muhammada Azama, który jest specjalistą branży IT. Nie jest to osoba znikąd, jest on od kilku lat znanym i czynnym liderem branży online, przedsiębiorcą oraz wykwalifikowanym programistą komputerowym.
Jeżeli interesujesz się branżą RevShare, zapewne wiesz, że ostatnio kilka programów zostało zaatakowanych przez grupę hakerów. Jedynym programem, który nie został okradziony jest TheAdsTeam. Świadczy to o tym, że właściciele podeszli już od samego początku bardzo poważnie do kwesti zabezpieczeń, co poza zewnętrznym finansowaniem jest bardzo ważnym aspektem każdego RevShare.

Właściciele TheAdsTeam

Platforma jest własnością dwóch transparentnych przedsiębiorców związanych z marketingiem oraz branżą IT od lat. Dla mnie jest to jedno z najważniejszych kryteriów podczas wybierania programu na usługach, którego chce zarobić.

Administratorzy są z Londynu i można można
się z nimi spotkać, biuro na Illford
biuro wynajete: http://www.clifton-house.com
Program zarejestrowany w Irlandii pod nazwa:
THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013
OFFICE 29 CLIFTON HOUSE
FITZWILLIAM STREET LOWER
DUBLIN 2

 

Muhamad Azam (facebook) – specjalista branży IT, odpowiedzialny za techniczne rozwiązania i prawidłowe działanie platformy TheAdsTeam. To właśnie dzięki jego doświadczeniu, platforma oparła się atakom hakerów i nie ma z nią problemu od dnia startu

 

 

 

Najam Ul-Hassan (facebook) – specjalista od pozyskiwania zewnętrznych dochodów, to właśnie on jest odpowiedzialny za wdrożenie programu afilacyjnego,
oraz marketingu w platformie TheAdsTeam

 

Podsumowanie TheAdsTEAM

W TheAdsTeam jestem od samego początku działania, gdyż z założenia przyglądam się każdemu wartemu zainteresowania programowi. Platforma działa płynnie, jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia stanie się jednym z topowych RevShare. Na chwilę obecną mam paczek o wartości 7125$, a złożony przeze mnie depozyt wynosił jedynie 1100$. Na chwilę obecną mogę szczerze polecić TheAdsTeam w 100%. Oczywiście nigdy nie ma gwarancji, ale biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje musisz zauważyć, że ma to wszystko sens. Co więcej nie jest to puste gadanie właścicieli o wprowadzeniu zewnętrznych źródeł dochodu za X miesięcy/lat, tylko szybkie działanie, od samego początku.

zulcinski_theadsteam_10_12_2016

Korzyści Współpracy ze Mną:

  • doświadczenie
  • szybki dostęp do informacji
  • pomoc w marketingu Internetowym
  • dostęp do mojej grup na Facebooku
  • tutoriale, instrukcje video

Wolałbym abyś przed rejestracją się ze mną skontaktował/a. Jeżeli jednak wiesz czym jest branża RevShare, znasz ryzyko i uważasz, że nie potrzebujesz na tę chwilę pomocy, możesz zarejestrować się do platformy TheAdsTeam i napisać do mnie wtedy kiedy będziesz jej potrzebował/a.

Znalezione obrazy dla zapytania futurenet button