b MoneyFlowMe.pl | Podstawy Biznesu Online Pasywny Dochód $ € ?

PROSTY I SZYBKI ZAROBEK BITCOIN

1. CO MUSISZ ZROBIĆ ABY ZACZAC ZARABIAĆ ?

Jest tylko jeden podstawowy wymóg ! Musisz potrafić płacić kryptowaluta Bitcoin, ponieważ cały program jest oparty o ta metodę płatnosci. Jeżeli tego nie potrafisz to nic nie szkodzi ponieważ możesz to opanować w niewiele ponad godzinę ! Aby nauczyć się płacić za pomoca Bitcoin – kliknij po prostu w pomarańczowy przycisk poniżej.

Jeżeli potrafisz już płacić za pomoca Bitcoin, możesz teraz zaczać zarabiać w BTC ! Obejrzyj film obok i dowiedz się jak działa platforma internetowa na której w bardzo łatwy i szybki sposób możesz bardzo dobrze zarobić !

2. OBEJRZYJ PREZENTACJĘ WIDEO

3. POZNAJ MODEL BIZNESOWY NA JAKIM DZIAŁA PLATFORMA TAKE FUND

002

TWÓJ WKŁAD TO TYLKO 0.02 BTC

Po otwarciu konta przekazujesz donację 0.02 BTC do wskazanej osoby – dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 2 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 0.04 BTC i zarabiasz 200% !

To tylko pierwszy poziom a Twój wkład został pomnożony dwukrotnie! Zarobisz jeszcze więcej wykupujac sobie miejsce na kolejnym poziomie. Pamiętaj że najistotniejszy jest poziom numer 1 ponieważ tak wyglada cały model biznesowy. Jednym słowem każdy powinien zaprosić do programu tylko 2 znajomych !

TakefundHowItWorksLevel1

Po rejestracji z linku, który otrzymasz od osoby zapraszajacej Cię do programu zostaniesz przypisany/a pod jej konto i to własnie ta osobę system wskaże Ci podczas wysyłania Twojej pierwszej donacji. Jeżeli donacja zostanie potwierdzona przez blockchain – będziesz już mógł/a zarabiać na tej własnie zasadzie. Zapros znajomych i wyslij im Twój link ! Pamiętaj że 0.02 BTC to Twój jedyny wkład, który daje Ci ogromny potencjał zarobkowy z którego możesz kupić uprawnienia do wyższych poziomów na których zarobisz o wiele więcej ! Każdy poziom jest ważny równy miesiac ! Dzięki temu budujac swoja grupę, będziesz dostawał/a regularne wpływy co miesiac !

TakefundHowItWorksLevel2
003

LVL 2 ZA 0.03 BTC POTENCJAŁ 400%

Możesz przekazać donację 0.03 BTC do wskazanej osoby. Z zarobionych pieniędzy w POZIOMIE 1 w Twojej kieszeni zostaje jeszcze 0.01 BTC + za przekazanie donacji dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 4 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 0.12 BTC i zarabiasz 400% !

Zanim kupisz dostęp do 2 poziomu zadbaj o zamknięcie poziomu 1. To bardzo istotne aby pomagać swoim znajomym w zamknięciu ich poziomu nr 1 ponieważ tu liczy się team work i tak naprawdę nie ma łatwiejszego systemu jakim jest system binarny !

Zauważ, że po zrealizowaniu podstawowego założenia na poziomie 1 – zarobiłes/as na następny poziom, który daje jeszcze większe możliwosci. Najbardziej przekonujacym argumentem do kupowania dostępów do wyższych poziomów jest to że niezależnie od poziomu na którym jestesmy – 100% naszego wkładu zwraca się już po otrzymaniu donacji tylko od 1 osoby oraz im wyższy poziom tym więcej zostaje nam w kieszeni nawet po zakupie dostępu do niego oraz nasze możliwosci zarobkowe zwiększaja się wielokrotnie !

Zaczynajac biznes zadbałes/as o zaproszenie 2 osób, które zarejestrowały się z Twojego linku i przekazały Ci donację. W poziomie 2 sytuacja jest inna niż w poziomie pierwszym ponieważ Ty nie przekazujesz donacji 0.03 BTC do osoby u której się bezposrednio zarejestrowałes/as lecz poziom wyżej czyli sponsora Twojego sponsora – system automatycznie wskaże Ci osobę do której musisz wysłać donację. To samo tyczy się Ciebie i Twojej struktury ponieważ Ty otrzymasz donację 0.03 nie od ludzi zarejestrowanych bezposrednio u Ciebie lecz od ludzi Twoich ludzi którzy będa chcieli wejsć na poziom 2.

006

LVL 3 ZA 0.06 BTC POTENCJAŁ 800%

Możesz przekazać donację 0.06 BTC do wskazanej osoby. Z zarobionych pieniędzy w POZIOMIE 2 w Twojej kieszeni zostaje jeszcze 0.06 BTC + za przekazanie donacji dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 8 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 0.48 BTC i zarabiasz 800% !

TakefundHowItWorksLevel3

Pamiętaj aby zadbać o to aby Twoja struktura była prawidłowo budowana. Bardzo istotne jest zachowanie podstawowego modelu biznesowego. Po zapoznaniu się z poszczególnymi poziomami i możliwosciami zarobku – przejdziesz do schematu graficznego i tabeli poziomów.

TakefundHowItWorksLevel4-min
024

LVL 4 ZA 0.24 BTC POTENCJAŁ 1600%

Możesz przekazać donację 0.24 BTC do wskazanej osoby. Z zarobionych pieniędzy w POZIOMIE 3 w Twojej kieszeni zostaje jeszcze 0.24 BTC + za przekazanie donacji dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 16 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 3.84 BTC i zarabiasz 1600% !

Poziom 4 rozpoczyna sekcję VIP ponieważ daje nam ogromne możliwosci pod względem zarobku.

Po wejsciu na POZIOM 4 na który zarobiłes/as na poprzednich poziomach zaczynajac od 0.02 BTC w Twojej kieszeni powinno zostać 0.31 BTC (już po zakupie POZIOMU 4). Pamiętaj, że potencjał na tym poziomie to 16 x 0.24 BTC = 3.84 BTC. Wystarczy, że jedna osoba z naszej struktury postanowi kupić dostęp do tego poziomu i już zwróci Ci się 100% wkładu !

100

LVL 5 ZA 1.00 BTC POTENCJAŁ 3200%

Możesz przekazać donację 1 BTC do wskazanej osoby. Z zarobionych pieniędzy w POZIOMIE 4 w Twojej kieszeni zostaje jeszcze 3.48 BTC + za przekazanie donacji dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 32 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 32 BTC i zarabiasz 3200% !

Pamiętaj, że to przedostatni poziom ! Od tego poziomu zaczyna się ogromny zarobek. POZIOM 5 Diamond pozwoli Ci uzyskiwać miesięczne dochody przekraczajace 30 BTC co pozwoli Ci zrealizować Twoje prywatne plany, które wymagaja wkładu finansowego. Pamiętaj że Bitcoiny sa przesyłane bezposrednio na Twój portfel z portfela osoby, która wysyła Ci donację. Jednymsłowem wszystko jest bardzo szybkie i bezpieczne ! Postaw na sukces i daż do następnego – 6 POZIOMU, który jest ostatni i można zarobić na nim o wiele więcej !

TakefundHowItWorksLevel5-min

Gdy wykorzystasz potencjał POZIOMU 5 i zarobisz 32 BTC warto kupić dostęp do POZIOMU 6, który kosztuje tylko 3 BTC ! Dzięki temu otwiera Ci się droga do zdobycia kolejnych 192 BTC ! Jeżeli Twoja struktura rozwija się prawidłowo to tylko kwestia czasu aż wykorzystasz jego cały potencjał !

TakefundHowItWorksLevel6-min
300

LVL 6 ZA 3.00 BTC POTENCJAŁ 6400%

Możesz przekazać donację 3 BTC do wskazanej osoby. Z zarobionych pieniędzy w POZIOMIE 4 w Twojej kieszeni zostaje jeszcze 29 BTC + za przekazanie donacji dostajesz w zamian możliwosć otrzymania takiej samej donacji od 64 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 192 BTC i zarabiasz 6400% !

CAŁKOWITY POTENCJAŁ 228.48 BTC

TAKE FUND otwiera Ci drogę do całkowitej wolnosci finansowej dzięki bardzo prostemu, a co najważniejsze legalnemu systemowi opartemu o płatnosci Bitcoin ! Twój jedyny wkład to 0.02 BTC. Maksymalny potencjał programu to 224.15 BTC na czysto co miesiac przy miesięcznym wkładzie 4.35 BTC. Aby prawidłowo rozwijać ten biznes musisz działać na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Najważniejsze jest to aby zachować zasadę drzewa binarnego z pierwszego poziomu ponieważ wszystkie większe stawki sa oparte o mniejsze donacje, które to finansuja i dla tego daje nam to możliwosć startu z tak niskim wkładem ! Donacje musza być przekazywane raz w miesiacu – w zależnosci od poziomu na którym jestesmy. Warto zamykać wszystkie poziomy po kolei do końca aby później wejsć na poziom wyższy i uzyskiwać stały miesięczny pasywny przychód !

228

PONIŻEJ SCHEMAT DRZEWA BINARNEGO TAKE FUND

TakefundHowItWorksTOTALTRA-min

PONIŻEJ TABELA WSZYSTKICH POZIOMÓW

TakeFundHowItWorks 1year-min

4. ZAŁÓŻ KONTO

5. JAK TO DZIAŁA W SKRÓCIE

gift-min

DONACJE

? Donacja to inaczej darowizna, która jest przekazywana do danej osoby za pomoca poszczególnej metody płatniczej.
? Donacje Bitcoin sa 100% legalne i dostępne na całym swiecie !
? W praktyce ta metoda jest anonimowa, bezpieczna, szybka i bezawaryjna !
? TAKE FUND nie gromadzi żadnych srodków ponieważ jest tylko systemem wskazujacym gdzie dane srodki maja zostać przesłane. W praktyce wszystkie transakcje odbywaja się między użytkownikami platformy !

sync-min

DOCHÓD CYKLICZNY

? W TAKE FUND każdy dostęp do okreslonego poziomu, który został kupiony wygasa po miesiacu więc aby mieć uprawnienia do otrzymywania donacji trzeba wykonywać co miesięcznie donacje. Dzięki temu rozwiazaniu masz zapewniony stały, miesięczny dochód ! Nasza struktura jest zachowywana na zawsze dzięki temu nie musimy obawiać się że nie otrzymamy donacji !
? Znajomosć płatnosci Bitcoin jest tu kluczowa więc zadbaj o odpowiednia edukację Twojego teamu.

terms

JASNE ZASADY

? Bardzo przejrzysty schemat działania systemu. Na tej stronie znajdziesz grafikę, która obrazuje budowę struktur. Systemy binarne oparte o płatnosci Bitcoin daja nam dodatkowe bezpieczeństwo w przeprowadzaniu transakcji ponieważ TAKE FUND nie gromadzi żadnych srodków ! Każdy z użytkowników ma wglad na swoim koncie do tabeli struktur na podstawie której można odczytać aktualny stan jego struktury ! Dodatkowo własnie ta możesz wykorzystać do przeprowadzenia prezentacji !

bulb

ROZWÓJ

? TAKE FUND to swietna opcja dla ludzi, którzy nie posiadaja dużych sum pieniężnych ponieważ jedyny wkład to 0.02 BTC. Każdy może zaczać tu zarabiać a dodatkowo nauczyć się budować swój team. Każdy ma dostęp do materiałów potrzebnych do przeprowadzenia prezentacji. Zaczynajac na tak prostym systemie jakim jest TAKE FUND zdobędziesz doswiadczenie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w swiecie biznesu online.

TAKE.FUND to adres, który musisz wprowadzić w przegladarce aby wejsć na docelowa platformę !