popuparchitect.com Jak zacząć zarabiać na kryptowalucie Bitcoin? - Kasa z neta

Witaj! W tym wpisię podzielę się z tobą wiedzą w jaki sposób możesz zacząć zarabiać dzięki kryptowalucie jaką jest Bitcoin. Poniżej opiszę wszystko krok po kroku!

  1. Zakładanie konta na giełdzie Bitcoin

Na samym początku musimy założyć sobie darmowe konto na giełdzie bitcoin. Osobiście polecam Bitbay, kliknij w poniższy banner i przejdź do rejestracji konta.

storage-banner-160x160_pl

 

2. Doładowanie swojego konta na giełdzie

Gdy mamy już konta na giełdzie Bitcoin to w końcu musimy zakupić kryptowalutę Bitcoin. W tym celu musimy się zalogować na wcześniej już założone konto na giełdzie a następnie odszukać zakładkę po lewej stronie „Wpłaty”. Następnie polecam wybrać opcję wpłaty „Ekspresowy Dotpay”

bez-tytulu

Następnie wprowadzamy jaką kwotą chcemy doładować nasz portfel, jak widzimy mamy tutaj 2% prowizji. Po naciśnięciu „Wpłać” Zostaniemy przekierowanie do wyboru swojego banku i postępujemy zgodnie z procedurą.

3. Zakup kryptowaluty Bitcoin

Mamy już wpłacone środki na giełdzie BitBay następne co musimy zrobić to udać się do zakładki „Giełda” którą znajdziecie po lewej stronie. Wybieramy szybką transakcję oraz wpisujemy za ile polskich złotych chcemy zakupić kryptowaluty Bitcoin.

bez-tytulu

Gdy mamy wszystko uzupełnione jak na obrazku (Oczywiście każdy wybiera sam sobie kwotę doładowania) To wystarczy nacisnąć przycisk „Kup Teraz”. Od teraz masz już zakupioną swoją kryptowalutę!

Jeśli te kroki masz za sobą skontaktuj się ze mną w dowolny sposób w celu omówienia dalszej strategii!

  • zakładka kontakt
  • mail kasazneta.eu@gmail.com
  • fanpage https://facebook.com/kasazneta.eu

Kliknij tutaj aby przejść do postu który pokazuje w jaki sposób operować kryptowalutą na koncie!