popuparchitect.com Jak otrzymywać codziennie darmowe Bitcoiny? [Poradnik] - Kasa z neta

Witajcie! W tym wpisie chciałbym podzielić się z Wami stronami, które oferują wam codziennie darmowe BTC. Dostaje się je między innymi za oglądanie reklam bądź po prostu przez losowania w których możemy brać udział bezpłatnie np. co 1h bądź 24h ( zależy od strony ). Poniżej znajdziecie listę stron i opis co trzeba zrobić żeby zgarnąć darmowe Bitcoiny. Czynności możecie powtarzać codziennie na tych stronach i każdego dnia czerpać zyski. A więc do dzieła!

Skąd wziąć swój adres portfela bitcoin

1.Freebitcoin.in  (Odbierać można co godzinę! )

Wchodzimy na stronę, zakładamy konto wpisujemy email oraz musimy wkleić tam adres naszego portfele Bitcoin. Po zalogowaniu wchodzimy na stronę główną i naciskamy przycisk „Roll” z jakiego przedziału liczba nam cię wylosuje taką nagrodę w BTC dostajemy!

 

Dodatkowo na Freebitco.in możemy uzyskać zysk 5-10 zł na godzinę! Napisz do mnie na priv fb to ci podeślę jak to działa 🙂 https://www.facebook.com/profile.php?id=100014002633585

18301336_1469252536460615_6299888376548257901_n

2. Bitfun 

Nalicza nam satoshi bez kilkania, po kliknięciu pieniądze przechodza od razu na portfel, kranik tych samych osób co legendarny już moonbitcoin więcej nalicza i lepiej i więcej!

3.Ads4BTC (Trzeba klikać w reklamy w zamian za satoshi )

Wchodzimy na stronkę, rejestrujemy się a następnie po zalogowaniu u góry mamy zakładkę „VIEWS ADS” Gdzie wchodzimy i widzimy ile możemy dostać za reklamę. Jak komuś się nudzi to na pewno coś wyklika 🙂

 

4.Btcclicks.com (Dużo reklam do wyklikania)

BTCClicks.com Banner

Rejestrujemy się podając maila, następnie aktywujemy konto poprzez link co przyjdzie nam na skrzynkę. Po zalogowaniu wybieramy u góry zakładkę „Surf ADS” i oglądasz reklamy i zostajesz wynagradzany w Bitcoinach! Na prawdę na tej stronie jest dużo reklam do wyklinania więc jeśli tylko ktoś ma czas i chęci to zarobi! Adres portfela podaje się dopiero przy wypłacie!

 5. Rocket-Hash (automat)

Wchodzimy zakładamy konto i gotowe!

 

6. CoinAdder.com (Oglądaj dostępne reklamy!)
Best Bitcoin PTC site

Wchodzimy na stronę i zakładamy konto, następnie logujemy się na założone wcześniej konto i wybieramy zakładkę „View Ads” która znajduję się u góry. Potem wystarczy kliknąć w dostępną reklamę do obejrzenia, przepisać kod captcha i czekać aż reklama się załaduje. Oglądamy wszystkie i zgarniamy darmo btc! Czynność można powtarzać cały czas jak są tylko dostępne reklamy.

 

 

Lista serwisów gdzie można odebrać darmowe BTC będzie na bieżąco aktualizowana dlatego proszę zaglądać i śledzić! W razie pytań zapraszam do kontaktu!

 

Komentarze 4 thoughts on “Jak otrzymywać codziennie darmowe Bitcoiny? [Poradnik]

 • 6 stycznia 2017 z 14:04
  Permalink

  Dziękuje bardzo przydatny wpis! Mi już się udało odebrać z każdej stronki Bitcoiny 😀 Czekam na kolejną porcję stron!!

  Powtórz
 • 9 stycznia 2017 z 11:08
  Permalink

  jakie sá z tego wyniki w porówaniu do poßwieconego czas u?
  bedé wdzieczny za info

  Powtórz
  • 9 stycznia 2017 z 14:04
   Permalink

   Hej! Powiem ci tak w większości serwisów to szczęście decyduje o zarobku poprzez te losowania, loterie itp.
   Natomiast na tych serwisach, które płacą za oglądanie reklam jest większy i stabilniejszy potencjał zarobku 😀 Na moim przykładzie powiem tak że na serwisie z punktu 2. Mam 4 poleconych i sam oglądam reklamy i przez 5 dni nazbierało się ~~ 3,70 zł w przeliczeniu już na złotówki bo tam jest podawane wszystko na tym serwisie w mBTC a 0.1 mBTC to ~~ 50 groszy. Poczekajcie aż uzbieram listę 10 sprawdzonych serwisów wtedy to z 20 zł dziennie będziecie mieć z samych wyklinanych reklam dziennie 🙂

   Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *