popuparchitect.com Futurenet/FutureAdPro - Kasa z neta

Kilka słów o „FutureNet Advertasing Program”

Jeśli posiadasz już swoja strukturę w Futurenet to zostanie ona 1:1 przeniesiona do nowego programu FutureAdPro. Natomiast nowe osoby możesz już rejestrować bezpośrednio z linków partnerskich znajdujących się panelu FutureAdPro.

Znalezione obrazy dla zapytania futurenet button

Od chwili uruchomienia programu, zakupując pakiet reklam (1 AdPack za 50$ bądź 10$) oraz oglądając 10 reklam dziennie będziesz mógł zarabiać na rynku reklam 1% każdego dnia aż do 120% wartości paczki (60$ lub 11$). Twoje naliczenia będą odbywać sie co 15 minut. Poniżej widzisz tabelę, która przedstawia zależność między wniesiona opłata roczną a dodatkowymi przywilejami.

Plan marketingowy FutureAdPro

Przykład:

Kowalski rejestruje się w FutureAdPro i staje przed dylematem, którą opłatę wnieść. W związku z tym, że planuje polecać postanawia opłacić swoje konto w kwocie 180$. Od razu za rok z góry.

Dzięki wniesionej opłacie, Kowalski może teraz kupić nawet do 1000 paczek reklamowych, z których każda będzie dla niego zarabiała.

Dodatkowo Kowalski otrzyma dostęp do systemu wsparcia marketingowego, a przede wszystkim prowizję od każdej paczki zakupionej przez poleconych, aż do 5 poziomu włącznie!

Pamiętaj o sile procentu składanego!

Załóżmy, że Kowalski kupił 50 paczek na start o wartości 2500$. Zdecydował się na pełną re-inwestycję w pierwszych 100 dniach współpracy z FutureAdPro. Tutaj zaczyna się procent składany. Każde 50$ zarobione przez Kowalskiego, jest przez niego reinwestowane w postaci zakupu kolejnych paczek. Moc procentu składanego spowoduje, że Kowalski po 100 dniach będzie miał znacznie większą liczbę pracujących paczek. Zobacz wizualizacje poniżej, przedstawiającą sytuacje w obu przykładach.

Kowalski kupił w Futureadpro 50 paczek o łącznej wartości 2500$.

Nie reinwestując paczek, w SETNYM dniu Kowalskiemu nadal pracuje tylko 50 paczek.

Gdyby Kowalski reinwestował to w SETNYM dniu, pracowałoby dla niego już 145 paczek!

… to nie wszystko! Zarobisz jeszcze więcej!

Każda paczka reklamowa kosztuje 50$. Wypracowuje dla Ciebie 120% swojej wartości, czyli 20% to Twój zysk (10$). W tym momencie zaczyna się zabawa, bo 2,5$ z twojego zysku na każdej paczce, odkładane jest na matrycę w portalu Futurenet, wymuszając na Tobie kupno coraz to wyższych pakietów. W matrycy FutureNet, w przeciwieństwie do planu marketingowego FutureAdPro, zarabiamy także na „spadochroniarzach” czyli poleconych naszych sponsorów, którzy w wyniku wymuszonej, trójkowej matrycy trafili pod nas.

Plan marketingowy, Matryca FutureNet

Przykład:

Kowalski rejestruje się w FutureAdPro i kupuje 100 paczek. Każda zarabia 1% dziennie.

5% z zysków wypracowanych przez paczki automatycznie system przenosi do matrycy, aż uzbiera się kwota w wysokości pakietu, którego Kowalski jeszcze nie ma (10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$).

Kowalskiemu uzbierała się kwota w wysokości 100$, więc system za niego, automatycznie robi ubgrade na ten pakiet.

Kowalski miał już wcześniej kupiony pakiet za 10$, 25$ i 50$ ponieważ wie, że w matrycy zarabia także na osobach zaproszonych do Futurenet przez jego sponsorów. Gdyby nie miał już wcześniej kupionych jakichkolwiek pakietów to nie zarobiłby na wprowadzonych przez sponsorów.

Kowalski teraz zarobi na każdym kto także ma pakiet 100$ i znajduje się nad nim w wymuszonej matrycy trójkowej.

Znalezione obrazy dla zapytania futurenet button